21.09.2017 16:00   o 14h 27m 2s
21.09.2017 16:00   o 14h 27m 2s
21.09.2017 16:30   o 14h 57m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
22.09.2017 16:00   o 1d 14h 27m 2s
22.09.2017 16:30   o 1d 14h 57m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
22.09.2017 16:00   o 1d 14h 27m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
21.09.2017 16:00   o 14h 27m 2s
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
22.09.2017 16:30   o 1d 14h 57m 2s
22.09.2017 17:00   o 1d 15h 27m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
21.09.2017 16:00   o 14h 27m 2s
21.09.2017 16:30   o 14h 57m 2s
23.09.2017 00:00   o 1d 22h 27m 2s
20.09.2017
"Žltočierny" Buffon – Štefan Kollár
18.09.2017
Žreb 4. kola Slovnaft Cupu: Myjava privíta Slovan
18.09.2017
Sereď otočila zápas v Žiline v druhom polčase
14.09.2017
V 3. kole Slovnaft Cupu padlo úctyhodných 136 gólov!
13.09.2017
V 3. kole Slovnaft Cupu stroskotala trojica fortunaligistov
Správy
Komisie
PD-STK-2017/2018-0096Schválenie zmeny termínu stretnutia
PD-STK-2017/2018-0095Schválenie UHČ stretnutia
PD-STK-2017/2018-0094Schválenie zmeny termínu stretnutia
PD-STK-2017/2018-0093Schválenie zmeny termínu stretnutia
PD-DK-2017/2018-0077Žiadosť o doplnenie podkladov
PD-DK-2017/2018-0076uvoľnenie činnosti Koprivňanský
PD-DK-2017/2018-0075porušenie RS Dvorec
PD-DK-2017/2018-0074porušenie RS Krasno
PD-KD-2017/2018-0002Schválenie súpisky
PD-KD-2017/2018-0001Berie na vedomie
PD-KM-2017/2018-0038Schválenie UHČ stretnutia
PD-KM-2017/2018-0037Vzal na vedomie
PD-KM-2017/2018-0036Schválenie UHČ stretnutia
PD-KM-2017/2018-0035Schválenie zmeny termínu stretnutia
PD-KR-2017/2018-0015Nahrávanie neprerušovaného videozáznamu
PD-KR-2017/2018-0014Vyriešenie podania na komisiu
PD-KR-2017/2018-0013Vyriešenie podania na komisiu
PD-MK-2017/2018-0004Z Aktívnenie hráča
PD-MK-2017/2018-0003Zaktívnenie hráča
PD-MK-2017/2018-0002Zaktívnenie hráča
PD-MK-2017/2018-0001Zaktívnenie hráča
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Súťaže
VI. liga - Majstrovstvá oblasti (Muži)
VI. liga - Majstrovstvá oblasti, 6. kolo
VII. liga - I. trieda PD (Muži)
VII. liga - I. trieda PD, 6. kolo
16.09.2017 15:30
3 : 1
16.09.2017 15:30    Ukončený
16.09.2017 15:30    Ukončený
16.09.2017 15:30
4 : 3
16.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 0
17.09.2017 15:30    Prebieha
17.09.2017 15:30    Prebieha
17.09.2017 15:30
2 : 1
17.09.2017 15:30    Ukončený
VII. liga - I. trieda PE,BN (Muži)
VII. liga - I. trieda PE,BN, 6. kolo
16.09.2017 15:30
3 : 1
16.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 2
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 2
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 5
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:50
4 : 1
17.09.2017 15:50    Ukončený
VIII. liga - II. trieda PD (Muži)
VIII. liga - II. trieda PD, 4. kolo
17.09.2017 15:30
5 : 0
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 5
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
5 : 4
17.09.2017 15:30    Ukončený
VIII. liga - II. trieda PE (Muži)
VIII. liga - II. trieda PE, 4. kolo
16.09.2017 15:30
3 : 1
16.09.2017 15:30    Ukončený
16.09.2017 15:30
7 : 3
16.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 3
17.09.2017 15:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
1mes 22d 11h 27m 2s
12.11.2017 13:00
12.11.2017 13:00   o 1mes 22d 11h 27m 2s
VIII. liga - II. trieda BN (Muži)
VIII. liga - II. trieda BN, 4. kolo
16.09.2017 14:00
: 3
16.09.2017 14:00    Ukončený
16.09.2017 15:30
5 : 1
16.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 11:00
: 9
17.09.2017 11:00    Ukončený
17.09.2017 15:30
: 0

17.09.2017 15:30    
0
17.09.2017 15:30
: 5
17.09.2017 15:30    Ukončený
VI. liga - U19 - MO skupina PD (Muži)
VI. liga - U19 - MO skupina PD, 6. kolo
15.09.2017 17:00    Ukončený
16.09.2017 13:00    Ukončený
17.09.2017 13:00
: 10
17.09.2017 13:00    Ukončený
VI. liga - U19- MO skupina BN,PE (Muži)
VI. liga - U19 - MO skupina BN,PE, 4. kolo
16.09.2017 14:00
: 11
16.09.2017 14:00    Ukončený
16.09.2017 14:00    Ukončený
16.09.2017 15:30
: 7
16.09.2017 15:30    Ukončený
16.09.2017 15:30    Ukončený
17.09.2017 13:00
: 0
17.09.2017 13:00    Prebieha
IV. liga-U15- III. trieda PD Sever (Muži)
IV. liga-U15- III. trieda PD Sever, 4. kolo
IV. liga-U15- III. trieda PD Juh (Muži)
IV. liga-U15- III. trieda PD Juh, 4. kolo
IV. liga-U15- III. trieda PE (Muži)
IV. liga - U15 - III. trieda PE, 4. kolo

16.09.2017 11:30
: 0
16.09.2017 11:30    
0
16.09.2017 11:30
5 : 2
16.09.2017 11:30    Ukončený
16.09.2017 11:30
: 3
16.09.2017 11:30    Ukončený
IV. liga-U15- III. trieda BN (Muži)
IV. liga - U15 - III. trieda BN, 4. kolo
15.09.2017 11:30
: 3
15.09.2017 11:30    Ukončený
16.09.2017 11:30
: 4
16.09.2017 11:30    Ukončený
16.09.2017 11:30    Ukončený
17.09.2017 11:30
3 : 1
17.09.2017 11:30    Ukončený
Prípravka MIX skupina A (Muži)
Prípravka MIX skupina A, 3. kolo
13.09.2017 17:00    Ukončený
15.09.2017 15:00    Ukončený
15.09.2017 17:30
: 1
15.09.2017 17:30    Ukončený
16.09.2017 00:00
: 0

16.09.2017 00:00    
0
Do zápasu ostáva
15h 27m 2s
21.09.2017 17:00
21.09.2017 17:00   o 15h 27m 2s
Prípravka MIX skupina B (Muži)
Prípravka MIX skupina B, 2. kolo
12.09.2017 17:00
6 : 4
12.09.2017 17:00    Ukončený
14.09.2017 16:30
: 3
14.09.2017 16:30    Ukončený
16.09.2017 13:00
11 : 1
16.09.2017 13:00    Ukončený
19.09.2017 17:00    Ukončený
Prípravka MIX skupina C (Muži)
Prípravka MIX skupina C, 2. kolo
Prípravka MIX skupina D (Muži)
Prípravka MIX skupina D, 2. kolo
16.09.2017 00:00    
  TJ VPS Hradec
(odstúpené)
0
16.09.2017 00:00
: 0
16.09.2017 00:00    Prebieha
Do zápasu ostáva
5d 15h 27m 2s
26.09.2017 17:00
Prípravka MIX skupina E (Muži)
Prípravka MIX skupina E, 2. kolo
15.09.2017 16:00
: 5
15.09.2017 16:00    Ukončený
16.09.2017 11:30
15 : 2
16.09.2017 11:30    Ukončený
Do zápasu ostáva
14h 27m 2s
21.09.2017 16:00
21.09.2017 16:00   o 14h 27m 2s
Mladšia prípravka (Muži)
Mladšia prípravka, 2. kolo
14.09.2017 16:00
12 : 2
14.09.2017 16:00    Ukončený
Do zápasu ostáva
14h 57m 2s
21.09.2017 16:30
21.09.2017 16:30   o 14h 57m 2s
Do zápasu ostáva
4d 14h 27m 2s
25.09.2017 16:00